1 maj 2012

Jak Wasza Majówka? Nasza mija pod znakiem ogrodowych prac. Pierwszy raz zakładałam trawnik. Przekopywanie, wybieranie korzeni i chwastów, grabienie, sianie, podlewanie... Niby takie proste, a wcale nie było tak łatwo. W takim upale wszystko wydaje się być trudniejsze. Nie to, żebym narzekała, bo bardzo już nie chcę powrotu chłodnych dni. Wszystko wygląda zupełnie inaczej - liście na drzewach urosły w 3 dni, posadzone w zeszłym roku hosty w końcu pokazują swoje śliczne, różnokolorowe liście, a bez w ogrodzie pachnie tak odurzająco, że aż kręci się w głowie.Staram się wszystko dokumentować, bo chciałabym aby została nam pamiątka tego, co zmieniamy. Żebyśmy mieli porównanie, jak praca, którą włożyliśmy w dom i ogród zmienia nasze otoczenie. A kiedy już wszystko będzie tak, jak sobie wymarzymy... Zrobimy wielką domówkę. Żeby uczcić to, do czego doszliśmy. Bo przecież "Home is where our story begins."

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka.

9 komentarzy:

 1. Uwielbiam bez,ale u nas jeszcze nie kwitnie,może za tydzień

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno wniosłaś 100% magii do domu! Efekty będą odurzające :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tez lubie dokumentacyjna funkcje zdjec ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawa jestem tych Twoich remontów!

  OdpowiedzUsuń
 5. moja majówka imprezowo- ogrodowo.. co dzien to inny ogórd ;) nasz balkonowy juz wykiełkował i czekam na plony ;) a fakt faktem.. przez upały zielen wybuchła błyskawicznie :) czekam na zdjecia przed i po w ogrodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas też ogrodowo mocno.
  P.S. też uwielbiam zapach bzu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pokaż już coś z ogródka, pokaż, pokaż... Ja jestem w trakcie urządzania ogródka i szukam wszelkich inspiracji. Pozdrawiam i życzę jak najmniejszych bóli w krzyżach, związanych z pochylaniem się nad gruntem :-)

  OdpowiedzUsuń